НАША ОЦІНКА БЕЗПЕКИ ПРОДУКЦІЇ БЕЗ ТЕСТУВАННЯ НА ТВАРИНАХ

Вже понад 30 років компанія L'Oréal заохочує до використання альтернативних методів тестування

Здоров'я та безпека наших споживачів завжди були абсолютним пріоритетом для L'Oréal, як і підтримка гуманного поводження з тваринами.

За підтримки Центру досліджень компанія L'Oréal розробила процедуру ретельної оцінки безпеки своєї продукції. Задовго до того, як питання про тестування на тваринах було піднято громадськістю та почало фігурувати в нормативно-правових документах, компанія L'Oréal взяла на себе зобов'язання використовувати нові методи оцінки безпеки без участі тварин. Будучи основоположником, L'Oréal з 1979 року реконструює аналог людської шкіри в лабораторіях для проведення випробувань безпеки in vitro в якості альтернативи тестуванню на тваринах. У 1989 році L'Oréal повністю припинила тестування своєї продукції на тваринах, тобто за 14 років до того, як це стало вимогою законодавства. Сьогодні L'Oréal більше не тестує свої інгредієнти на тваринах і не терпить жодних винятків з цього правила.

Проте, певні (деякі) органи охорони здоров'я можуть приймати рішення про проведення самостійних випробувань на тваринах для певної косметичної продукції, що все ще має місце в Китаї. Компанія L'Oréal вже більше 10 років працює разом з китайською владою, організаціями та науковцями над визнанням альтернативних методів тестування та зміною законодавства в області косметичної продукції в бік повної й остаточної відмови від тестування на тваринах. Завдяки цьому, з 2014 року деяка продукція, яка виробляється і продається в Китаї, така як шампуні, засоби для миття тіла та декоративна косметика, більше не тестується на тваринах.