Запуск бренду Мікса в Україні

1 червня 2017 року відбувся довгоочікуваний запуск нового бренду на ринку України - Мікса!

Мікса – це експерт у догляді за чутливою шкірою. Всі продукти створені під медичним контролем та гіпоалергенні, а їх інгредієнти – спеціально підібрані для потреб чутливої шкіри.

Бренд  Miксa має багаторічну історію, адже він зародився у 1924 році у французьких аптеках і вже перші продукти бренду були створені для чутливої шкіри і продавалися лише в аптеках. Сьогодні Miксa – це бренд №1 у догляді за тілом та бренд №1 у догляді для дітей у Франції.

30 травня  пройшла офіційна презентація бренду Miксa для  представників преси та авторитетних глянцевих видань, бьюті-блогерів, онлайн-влогерів. Гості були запрошені разом із їхніми дітьми. Поки для дітей працювала окрема зона із розвагами та ласощами, батьки могли прослухати презентацію бренду, під час якої мали чудову можливість задати запитання офіційному дерматологу Miксa.

Під час заходу для гостей був відкритий окремий корнер з продуктами, де можна було спробувати засіб відповідно до індивідуальних потреб чутливої шкіри, що значно полегшило гостям майбутній вибір покупки.

В Україні бренд представлений в категоріях догляду за чутливою шкірою обличчя та тіла дорослих та дітей.