ВІТАЙТЕ L’ORÉAL PARIS MEN EXPERT!

Весна 2018 року в Лореаль Україна не перестає дивувати всіх своїми новинками та руйнувати суспільні стереотипи. Так наприклад досі існує думка, що справжній чоловік не повинен турбуватися про те, як він виглядає. Але це — лише міф. Сильна стать потребує власної лінії догляду, в яку входять суто чоловічі продукти повсякденної рутини. Men Expert від L’Оréal Paris розробив виключно чоловічу лінію продуктів, що враховують усі потреби чоловіків.

Так головним чоловічим запуском 2018 року ми вважаємо запуск дезодорантів Men Expert, що складається з 5 унікальних франшиз та дозволить кожному обрати для себе ідеальний продукт у формі ролика або спрея! Чому саме дезодоранти? Тому що їх використання  – обов’язковий ритуал кожного чоловіка! Наші новинки здатні захистити від таких основних проблем як запах, вологість та плями на одязі. Спеціально розроблені для чоловіків дезодоранти Men Expert мають не лише сильний та приємний аромат, а ще й допоможуть почуватися впевнено протягом всього дня!

Що ж таке дезодоранти Men Expert? Це:

  • Унікальний ролик розміру ХХL з технологією Montanov, на 100% створений для чоловіків
  • Ефективні формули кожної унікальної франшизи для максимального захисту
  • По-справжньому чоловічі аромати

До речі, бренд отримав нового амбасадора – Ніколая Костера-Валдау – відомого актора та посла доброї волі ООН!

Шукайте на полицях мереж та в інтернеті наші головні чоловічі новинки та пам’ятайте - L’Оréal Paris Men Expert – Це Чоловіча Річ!

#lorealmen #menexpert #це_чоловіча_річ