VICHY ПРЕЗЕНТУЄ DERCOS DENSI-SOLUTIONS В УКРАЇНІ

Цієї осені VICHY привернув увагу всієї б’юті спільноти своїм новим запуском – гами для відновлення густоти та об’єму волосся DERCOS DENSI-SOLUTIONS. Презентація відбулася в новому та одному з найстильніших ресторанів міста. Місце та його оформлення підкреслювали фокус бренду на інноваціях та найкращій якості.    

Подія зібрала відомих гостей: представників преси, б’юті блогерів, засновників популярних проектів. Усі гості були раді дізнатися про новинки та почути поради про догляд за тонким волоссям, як відновити його густоту та об’єм.

На презентацію було запрошено відомого трихолога – лікаря провідної клініки, спікера міжнародних дерматологічних конгресів, який розповів про волосся з медичної точки зору та догляд за ним за допомогою DERCOS. Таким чином, окрім приємної атмосфери, яскравої фотосесії та невимушеного спілкування, кожен мав змогу задати питання про волосся спеціалісту та отримати експертну відповідь, а також відвідати стенд для діагностики стану волосся та шкіри голови за допомогою професійного обладнання – трихоскопу.

Після чудових відгуків гостей заходу усі з нетерпінням чекають на появу новинок DERCOS DENSI-SOLUTIONS у продажу!