В офісі L’Oreal Україна відбувся День Зору.

Природа подарувала людям так багато інструментів для сприйняття світу. Серед них особливе місце займає зір – неможливо не оцінити його значення в нашому житті. За допомогою зору ми сприймаємо оточуючий нас світ, насолоджуємося життям, спостерігаємо, живемо! Але як часто ми забуваємо про те, що для нас звичне і згадуємо тільки тоді, коли виникає якась проблема.

Люди, які протягом тривалого часу працюють за комп’ютером, зі штучним освітленням, особливо часто зустрічаються з проблемами погіршення зору.

Піклуючись про наших співробітників та в рамках Програми Ергономіки 1 вересня 2016 року в офісі L’Oreal відбувся День Зору. В ході цієї ініціативи лікарі-офтальмологи проводили комплексну діагностику зору співробітників, а саме: перевірка гостроти зору, перевірка очного дна, загальна консультація та рекомендації лікарів.

 Наші колеги активно відгукнулися на проведення Дня Зору: 120 людей проявили бажання пройти обстеження і отримали консультації кваліфікованих лікарів. Аналізуючи проведений захід, ми чітко розуміємо, що наші співробітники піклуються про своє здоров’я та проявляють велике бажання підтримувати його у хорошому стані.

LʼOréal – це соціально-відповідальна компанія, яка цінує усіх своїх співробітників і прагне завжди покращувати умови праці, адже команда – запорука успіху компанії, а День Зору – це чудове продовження усіх ініціатив Програми Ергономіки в рамках Share&Care!