В L’ORÉAL UKRAINE ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ ВИПУСКУ ПЕРШОГО КУРСУ ПРОГРАМИ "КРАСА ДЛЯ ВСІХ"

18 вересня 2017 року у м. Києві відбулась випускна церемонія першого курсу програми «Краса для всіх», спрямованої на допомогу жінкам, які постраждали від домашнього насильства.

Запуск програми відбувся 27 січня 2017 року спільно з ГО «Ла Страда - Україна» та за підтримки Фонду L’Oréal. Навчальний курс в рамках Програми «Краса для всіх» викладали висококваліфіковані спеціалісти, практикуючі майстри у салонах краси, які пройшли спеціальне навчання по роботі з продукцією бренду “Матрікс” та мають необхідні презентаційні навички. Навчальний курс був спеціально розроблений для даного проекту.

По закінченню 6 місячного курсу 14 жінок отримали необхідні знання з перукарського мистецтва, щоб почати кар’єру у салонному бізнесі. На випускній церемонії усім учням освітньої програми були вручені сертифікати про успішно пройдений курс. Всі присутні гості ділилися враженнями від проекту, відмітили його ефективність та позитивний результат для себе.

Проект допоміг жінкам із соціально незахищених верств суспільства знову повірити у себе і почати кар’єру в індустрії краси. На сьогоднішній момент вже шестеро колишніх студенток працевлаштовано.

Всі учасниці приєдналися до команди з 3196 осіб, які в 2016 році пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу. Сьогодні глобальна програма «Краса для всіх» представлена в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.