ПРОЕКТ «РОДИНИ ЛІПІКАР» 2017 РОЗПОЧАВСЯ!

4.03 2017 бренд La Roche-Posay  провів першу зустріч для участників прокету «Родини Ліпікар» 2017 року. Після двох місяців відбору в проекті приймають участь 27 сімей з різних міст України: Київ, Львів, Харьків, Дніпро, Кривий Ріг.

На заході родини-учасники мали можливість познайомитися між собою та обговорити спільну для них тему атопії, а також познайомитися з брендом та проектом в цілому. Учасники мали можливість прослухати дитячого дерматлога Тетяну Купцову про особливості та причини виникнення атопічного дерматиту, дитячого психолога, а  також послухати амбасадора бренда та засновницю МамаСлет Аревік Арзуманову, яка поділилася своїм власним досвідом.

«Родини Ліпікар» —  це міжнародна програма бренду La Roche-Posay, яка розпочалася в 2011 году в Канаді.  Проект направлений на підтримку та покращення якості життя родин з дітлахами, які схильні до атопічного дерматиту. В рамках проекту бренд надає родинам учасникам річний запас засобів для догляду за шкірою, яка схильна до атопії, а також забезпечує підтримку та консультації спеціалістів. На 2017 рік в проекті приймуть участь 28 країн у всьому світі

За новинами проекту можна слідкувати на офіційній сторінці бренду в ФБ www.facebook.com/LaRochePosayUkraine/

А також більше інформації про атопічний дерматит та проект на сайті laroche-posay.ua.