Презентація нового зоряного тріо від Lancôme #MONSIEURBIG

13 квітня 2017 пройшла презентація нового зоряного тріо від Lancôme #MONSIEURBIG!
 
Протягом вечора разом з командою Lancôme представники преси і б'юті блогери намагалися з'ясувати, чи існує у кожної жінки ідеальна половинка? І знайшли відповідь - туш для вій, яка подарує неймовірний об'єм з першого нанесення і залишиться з вами на всі 24 години! Для створення фатального погляду туш Monsieur Big вже з'явилася в парфюмерно-косметичних магазинах в тріо з маркером для повік Monsieur Big Marker і олівцем-тінями для брів Monsieur Big Brow.
 
Monsieur Big - це туш для вій, яка подарує мега об'єм з першого разу і залишиться з вами на 24 години. Неймовірно м'яка щіточка зробить нанесення делікатним, а відчуття протягом дня - комфортними. Завдяки своїй формулі, туш можна нашаровувати багато разів, тим самим роблячи об'єм ще більше.
 
Маркер для повік Monsieur Big Marker плавно лягає біля основи вій, створюючи вражаючу, насичено-чорну, чуттєву лінію. Вигини аплікатора точно вивірені, тому підводити очі стало простіше простого! Використовуйте широку сторону для створення фешн стрілок, або скошену - для графічних. А ще завдяки своїй формулі, маркер відмінно тримається до 24 годин і легко і зручно змивається крихтою.
 
Monsieur Big Brow - перший олівець-тіні для брів з пензлем кабукі - дає вам 4 відтінки, від блонду до чорного, щоб сформувати і рівномірно заповнити брови, і відтінок-хайлайтер, який можна наносити під брову, щоб візуально збільшити очі. Завдяки конусоподібній формі, їм дуже легко користуватися. М'який, оксамитовий, він робить нанесення плавним і не утворює грудок. Кремова, максимально насичена пігментами формула повторює всі рухи цієї м'якої кисті кабукі, даючи унікальний пудровий ефект. Вона дозволяє створювати радикальний, графічний, насичений макіяж, який тримається до 24 годин.