Освітня програма "Краса для всіх" від "Лореаль Україна"!

Компанія L’Oréal пишається тим, що вже понад сто років є експертом у сфері краси. Ми вважаємо, що успіх компанії неможливий без чіткої громадської позиції та поділу її досягнень із громадськістю. Ось чому в 2009 році Фонд L’Oréal запустив проект «Краса для всіх», метою якого є повномасштабне навчання. Фонд L’Oréal допомагає жінкам із соціально незахищених верств суспільства повірити в себе і почати кар’єру в індустрії краси. Довгострокові, безкоштовні, високоякісні освітні програми від L’Oréal існують уже в понад двадцяти країнах світу. 

За підтримки Фонду L’Oréal 27 січня 2017 року компанія «Лореаль Україна» запустила програму «Краса для всіх», ціллю якої є допомога жінкам, які постраждали від домашнього насильства, здобути безкоштовну освіту в сфері краси. Реалізація програми здійснюється спільно з ГО «Ла-Страда Україна».

Мета проекту — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основам перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя.

Навчальний курс в рамках Програми «Краса для всіх» викладають висококваліфіковані спеціалісти, практикуючі майстри у салонах краси, які пройшли спеціальне навчання по роботі з продукцією бренду "Матрікс" та мають необхідні презентаційні навички. Навчальний курс був спеціально розроблений для даного проекту. Курс гарантує, що всі учні отримають навички, необхідні, щоб почати кар’єру у салонному бізнесі. Перша група (20 жінок) почала тривале навчання (курс розрахований на 6 місяців) перукарському мистецтву з 27 січня 2017 року. Курс передбачає 12 занять на місяць та проходить в місті Києві. Його учасниці приєднаються до команди з 2 700 осіб, які в 2015 році пройшли безкоштовне навчання у різних країнах світу. Сьогодні програму «Краса для всіх» представлено в понад 20 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.