ОНОВЛЕНИЙ ІНТЕНСИВНИЙ КОНЦЕНТРАТ З ВІТАМІНОМ С ВІД KIEHL’S

В перший день весни відбулась презентація оновленого Інтенсивного концентрату з вітаміном С проти зморшок від американського бренду Kiehl’s. Впреше він був запущений у 2005 році з концентрацією 10,5% чистого вітаміну С у складі. З того моменту щохвилини в світі продається більше 1 штуки такого засобу!

Проте, вчені Kiehl’s зробили 89 спроб змінити формулу, перш ніж знайти ідеальний варіант для більш швидкого та ефективного результату. Тепер в складі Інтенсивного концентрату 12,5% вітаміну С, що сприяє сяянню шкіри, вирівнює її текстуру, покращує колір обличчя та корегує лінії зневоднення та зморшки. Крім цього, у формулі з’явився новий інгредієнт – гіалуронова кислота, що забезпечує миттєве та довготривале зволоження шкіри.

Презентація відбулась в бутику Kiehl’s в ТЦ "Gulliver". Гості заходу (представники преси, блогери та інфлюенсери) мали змогу познайомитись з новинкою від бренду, пройти діагностику шкіри та зібрати свій власний вітамінний коктейль з інгредієнтів, що містять вітамін С у своєму складі.

Прочитати відгуки та подивитися фото з заходу можна за хештегами #kiehlsua та #cthedifference.

 

Новинку можна спробувати та придбати у магазинах Kiehl’s:

  • Окремий бутик в ТЦ "Gulliver", Київ
  • Магазин в магазині Brocard в ТЦ "Ocean Plaza", Київ
  • Магазин в магазині Brocard в ТЦ "МОСТ-Сіті", Дніпро