L’Oréal вдесяте визнана Інститутом Ethisphere однією з найетичніших світових компаній

Світовий лідер у косметичній галузі компанія L’Oréal у 2019 році знов була визнана однією з найетичніших світових компаній, згідно досліджень, які було здійснено Інститутом Ethisphere, який вивчає і поширює стандарти ділової Етики в світовому масштабі. L’Oréal вже вдесяте отримала цю високу оцінку як компанія, яка в своєму прагненні до лідерства спирається на чесність і пріоритет етичних принципів у веденні бізнесу.

"Команда Ethisphere вражена підходом L’Oréal, який ґрунтується на високих етичних принципах, перспективному баченні і щирій прихильності до ідеї чесного ведення бізнесу", - прокоментував Генеральний директор (CEO) Ethisphere Тімоті Ербліх (Timothy Erblich). "Ми вітаємо кожного працівника L’Oréal з успішним впровадженням високих етичних норм у щоденну роботу компанії, яка безперечно заслуговує на цю відзнаку".

"Визнання, яким Ethisphere вже вдесяте вшановує нашу компанію, доводить, що бізнес може бути одночасно успішним та етичним. Етика- одна з рушійних сил наших перетворень, якими особливо пишаються всі наші працівники, незалежно від регіону, в якому працюють", - зазначив з цього приводу Президент і Генеральний директор L’Oréal Жан-Поль Агон (Jean-Paul Agon).

"У світі стрімкого поширення інновацій компанія з міцними етичними принципами завжди краще  інших підготовлена до викликів майбутнього",- вважає Еммануель Люлян (Emmanuel Lulin), Старший віце-президент і Директор з питань Етики у L’Oréal.

128 компаній, працюючих у 50 галузях економіки, з 21 країни світу були визнані у 2019 році найетичнішими. Визнання компанії лауреатом 13-го класу свідчить про те, що вона залишається рушійною силою покращень в житті регіону, де працює, досягла успіху у формуванні компетентного і творчого колективу працівників і створила корпоративну культуру, яка будується на етичних орієнтирах і усвідомленні спільної мети.

Про досягнення L’Oréal у питаннях Етики

У 2000 році L’Oréal однією з перших у Франції впровадила Кодекс ділової Етики, а в 2007 році ввела посаду директора з питань Етики.

В 2008 році Президент і Генеральний директор компанії L’Oréal  Жан-Поль Агон був вшанований престижною винагородою ім. Стенлі Пейса за лідерство у питаннях корпоративної етики.

В 2015 році Старший віце-президент і директор з питань етики Еммануель Люлян отримав престижну премію ім. Керол Маршал за інновації у питаннях Етики.

В 2017 і 2018 роках L’Oréal стала володарем Гран-прі за прозорість бізнесу (Grand Prix de la Transparence), яким був відзначений впроваджений у компанії Кодекс ділової Етики.

В 2018 році: