L’ORÉAL СВЯТКУЄ 10-ТУ РІЧНИЦЮ ДНЯ ЕТИКИ

Цього року L’Oréal святкує 10-ту річницю Дня Етики. Протягом тижня всі співробітники L’Oréal мали можливість задати етичні питання Генеральному директору L’Oréal, Жан-Полю Агону, та Генеральному директору L’Oréal Україна, Марку Савчуку, та отримати відповіді протягом онлайн-чату.

Впродовж багатьох років, компанія досягла значних результатів завдяки імплементації принципів Етики у повсякденну роботу.

  • У 2000 році L'Oréal була однією з перших компаній у Франції, яка випустила корпоративний Кодекс Етики.
  • У 2008 році Генеральний директор компанії L'Oréal, Жан-Поль Агон, отримав нагороду Stanley C. Pace Leadership у галузі Етики.
  • У 2014 році L'Oréal випустила 3-тє видання Кодексу Етики, який став доступний на 45 мовах.
  • У 2015 році Старший Віце-президент L'Oréal і Директор з питань Етики, Еммануїл Люлян, отримав нагороду Carol. R. Marshall Innovation в галузі Етики.
  • У 2017 році L'Oréal отримала Transparency Grand Prix за Кодекс Етики. 

Компанія L'Oréal є глобальною Compact LEAD компанією, однією з 100 компаній, включених до Compact 100 фондового індексу, підписала принципи розширення повноважень жінок - ініціативу UN Women і the UN Global Compact, а також підтримує сталий розвиток Організації Об'єднаних Націй. У 2018 році, у дев’яте, L’Oréal була визнана однією з найетичніших компаній в світі, світовим лідером у визначенні стандартів етичної ділової практики, the Ethisphere Institute.

Розвинута етична культура належить до основоположних засад компанії L’Oréal. Саме тому ми щіро віримо, що інтеграція етичних принципів цілісності, поваги, мужності і прозорості у корпоративну культуру, стратегію та щоденну діяльність є ключовим для стабільного розвитку компанії та створення сприятливого середовища для майбутного зростання.