L'Oreal провів 7 день соціальної відповідальності в Україні

L’ORÉAL CITIZEN DAY- День Соціальної відповідальності, як глобальна ініціатива Групи був заснований у 2010 році, його започаткування було приурочено до 100 річного юбілею компанії (2009 рік). Крізь роки цей День уособлює у собі зобовязання косметичної компанії лідера, коли працівники по усьому світі поєднуються для участі в соціальних активностях, основаних на 4х основних принципах – Красоти, Різноманітності, Науці та Навколишньому середовищі для того щоб змінити на краще суспільство. Це внесок компанії для досягнення основної мети – зробити світ більш красивим.

День соціальної відповідальності — це день солідарності, що об'єднує тисячі співробітників компанії L'Oreal по всьому світі, які хочуть взяти участь у волонтерських ініціативах. У 2015 році подія згенерувала безпрецедентний ентузіазм, коли співробітники віддали близько 200 000 годин волонтерській праці.

Подія приймає різні форми в усіх країнах, де працює група, і включає місцеві ініціативи. В цьому році близько 180 працівників українського філіалу присвятили цей день соціально корисним справам. Декілька автобусів доставили співробітників компанії разом з  гостями, представниками преси, до села Глібовка, де кожен міг обрати одну з 3х активностей – допомога стареньким людям у їхніх домівках та дворах, облаштуванню дитячого майданчику або допомога на шкільній території – красили паркани, прибирали територію, допомогали по дому. Дійсно - Feels good to do good!