L’ORÉAL ПОСІЛА ПЕРШЕ МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ ВІД «EQUILEAP» ЯК ГЕНДЕРНО ЗБАЛАНСОВАНА КОМПАНІЯ В ЄВРОПІ

Компанія L'Oréal була нагороджена організацією «Equileap» за зайняте перше місце в рейтингу компаній Європи за внесок у розвиток гендерної рівності. Цей рейтинг встановив гендерну рівність як новий нефінансовий критерій для інвесторів.

Рейтинг має на меті допомогти інвесторам визначити компанії, які проявляють ініціативу в забезпеченні гендерної рівності. «Гендерний паритет - це показник ефективності й ключовий стимул для інновацій», - коментує Jean-Claude Le Grand, старший віце-президент з кадрового розвитку і директор програми етнокультурного різноманіття компанії L'Oréal.

Різномаїття та інклюзія - це цінності, які є частиною ДНК L'Oréal. L'Oréal була першою компанією, яка звернулася ще в 2007 році до INED, Французького національного інституту демографічних досліджень, з метою проведення ретельного аналізу рівня гендерної нерівності в оплаті праці. З 2018 року Група запровадила цей підхід у всьому світі. Компанія регулярно проходить сертифікацію від GEEIS (Gender Equality European and International Standard, «Європейський і міжнародний стандарт гендерної рівності») та  EDGE (Economic Dividends for Gender Equality, «Економічні дивіденди за гендерну рівність»).

Детальніше про сертифікацію EDGE і GEEIS у 2017 році компанії L'Oréal  за посиланням