КОМПАНІЮ L'ORÉAL ВИЗНАНО СВІТОВИМ ЛІДЕРОМ В ОБЛАСТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ НА ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ CDP EUROPE У БРЮССЕЛІ

Кліші, 21 листопада 2017 г. - В Брюсселі на церемонії вручення нагород від благодійної організації CDP, яка займається проблемами зміни клімату, зібралися ключові особи в кліматичній і економічній сферах. Компанія L'Oréal стала однією з двох компаній в світі, які отримали вищу оцінку A за всіма трьома програмами CDP (клімат, водні ресурси і лісові ресурси) за видатні заслуги в скороченні викидів вуглекислого газу, в розвитку відповідального підходу до використання водних ресурсів, вирішенні проблеми вирубки лісів в процесі виробництва і збуту продукції та в становленні економіки сталого розвитку.

Отримання компанією L'Oréal трьох вищих балів доводить її початкову відданість ідеї сталого розвитку та досягнуті успіхи з моменту початку програми «Ділячись красою з усіма» в 2013 році. Програма «Ділячись красою з усіма» є частиною всіх бізнес-процесів компанії L'Oréal. Вона являє собою зобов'язання Групи втілити ідеї сталого розвитку до 2020 року та вирішити всі пов'язані з цим питання: від концепції товару до його реалізації, включаючи процес виробництва і підбір постачальників та інгредієнтів.

При отриманні нагороди CDP в Брюсселі голова правління і генеральний директор компанії L'Oréal Жан-Поль Агон (Jean-Paul AGON) сказав:

«Ми раді другий рік поспіль бути однією з усього лише двох компаній в світі, що зайняли найвище місце в рейтингу. Наша діяльність в області захисту навколишнього середовища, соціального і суспільного розвитку повинна приносити користь всюди, де ми працюємо. Я вважаю, що за глобальну трансформацію відповідають компанії, а тому вони (поряд з муніципальними і державними органами) повинні взяти на себе зобов'язання боротися зі зміною клімату. Приватний бізнес і держава разом несуть відповідальність за зміну клімату і зацікавлені в тому, щоб вплинути на цей процес. Тому ми повинні зробити все можливе, щоб дати імпульс до розвитку в цьому напрямку».

Програма L'Oréal «Ділячись красою з усіма» базується на чотирьох основних принципах:

- сталі інновації для скорочення негативного впливу продукції і рецептури на навколишнє середовище;

- стале виробництво для скорочення негативного впливу заводів і складів на навколишнє середовище;

- сталий спосіб життя, надаючи споживачам можливість зробити вибір на користь екологічного споживання;

- сталий розвиток, розподіл прибутку між усіма учасниками процесу: місцевими громадами, постачальниками та працівниками.

Всю програму див. за посиланням: https://sharingbeautywithall.loreal.com/

CDP публікує оцінки від A до D у сфері клімату, водних і лісових ресурсів для 3000 великих підприємств, а лідерів відзначає в окремому, престижному списку. Цей список лідерів (окремо по сферах клімату, водних ресурсів і лісових ресурсів) та всі оцінки компанії див. на сайті CDP https://www.cdp.net/en/scores-2017