КОМПАНІЮ L'ORÉAL ВИЗНАНО СВІТОВИМ ЛІДЕРОМ В ГАЛУЗІ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА З РЕЙТИНГОМ “А” ПО ВЕРСІЇ CDP

Некомерційна організація з питань впливу на навколишнє середовище CDP визнала компанію L'Oréal світовим лідером в області корпоративної відповідальності та включила її в свій список А провідних підприємств в сфері боротьби зі зміною клімату, вирубкою лісів і збереження водних ресурсів - L'Oréal лідирує одразу по всім трьом екологічним пунктам рейтингу CDP.

Щороку понад 6800 компаній надають організації CDP дані про свій вплив на навколишнє середовище, ризики та можливості для проведення незалежної оцінки, яка відрізняється від їхньої власної методології оцінювання. Компаніям присвоюється рейтинг від A до D за те, наскільки ефективно вони борються проти зміни клімату, вирубки лісів та за збереження водних ресурсів, при цьому тим, хто не надав або надав недостатню кількість інформації, присвоюється рейтинг F.
L'Oréal - одна з двох компаній, які отримали оцінку A за всіма трьома пунктами CDP. Це є визнанням її вражаючої діяльності в минулому звітному році по зниженню кліматичних ризиків, вирішенню проблеми вирубки лісів в ланцюжку постачання, підвищенню ефективності управління водними ресурсами та створенню нової стійкої економіки на підставі даних за 2018 рік, наданих CDP.                             

Жан-Поль Агон, голова правління і генеральний директор L'Oréal: «Для компанії L'Oréal велика честь знову отримати оцінку A в трьох рейтингах CDP. L'Oréal - перша і єдина компанія в світі, яка отримує рейтинг “А” третій рік поспіль. Сталий розвиток чудесним чином стимулює наші дослідження, наші інновації та нашу діяльність і зміцнює зобов'язання перед нашими співробітниками і спільнотами, в яких ми здійснюємо свою діяльність. Команди L'Oréal, які щодня неухильно слідують нашій ідеї по всьому світу, можуть пишатися цим визнанням, яке демонструє тверді зобов' язання, взяті на себе компанією L'Oréal, на шляху до трансформації у бік ще більш соціально - відповідальної (стійкої) бізнес моделі, і спонукає нас йти далі і швидше в рішенні основних екологічних проблем, які сьогодні стоять перед світом».

Пол Сімпсон, генеральний директор CDP: «Я вітаю всі компанії, що потрапили в список CDP в цьому році. По мірі того, як серйозність екологічних ризиків для бізнесу стає все більш очевидною, саме ці компанії позиціонують себе як здатні запропонувати рішення, використовувати нові ринкові можливості і процвітати при переході до стійкої економіки. Нам необхідно терміново активізувати природоохоронні заходи на всіх рівнях, щоб досягти цілей Паризької угоди і Цілей в галузі сталого розвитку. Очевидно, що світ бізнесу є важливим гравцем в цьому перехідному періоді, і компанії, включені в список А, мають намір зробити істотний внесок в досягнення цих цілей».

Повний перелік компаній, включених CDP в цьому році в список A, а також рейтинг інших публічних компаній, можна подивитися тут.

CDP оцінює компанії відповідно до повноти розкриття ними інформації, їх обізнаності та управління екологічними ризиками, а також демонстрації ними передового досвіду, пов'язаного з екологічним лідерством, такого як постановка амбіційних і значущих цілей.