КОМПАНІЯ L'ORÉAL ЗНОВУ ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТИ EDGE І GEEIS ЗА БАГАТОРІЧНУ ВІДДАНІСТЬ ПРИНЦИПАМ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ

Кліші, 17 листопада 2017 р. - У 2017 році дочірні компанії групи L'Oréal в Індії, Росії, Бразилії, Канаді та Австралії знову отримали сертифікат EDGE, а компанії L'Oréal в Іспанії, Нідерландах, Австрії, Франції, Чехії та Угорщині, крім іншого, повторно отримали сертифікат GEEIS.

Жан-Клод Легран (Jean-Claude Le Grand), старший віце-президент з кадрового розвитку і директор програми етнокультурного різноманіття компанії L'Oréal, сказав про цю давню відданість наступне: «Ми пишаємося тим, що відповідаємо суворим стандартам організацій EDGE і GEEIS в області гендерної рівності. Ми регулярно аналізуємо досягнуті успіхи з двох основних причин. Перша - ми хочемо визначити, чи приносять наші дії результат, і коригуємо їх, якщо це не так. Друга причина - ми хочемо поділитися нашим досвідом і досягненнями в сприянні принципам гендерної рівності, щоб в світі було більше рівних можливостей для всіх ».

Компанія L'Oréal дотримується високих стандартів в області гендерної рівності і регулярно проходить сертифікацію. З 2011 року група працює з двома незалежними організаціями: EDGE (Economic Dividends for Gender Equality, «Економічні дивіденди за гендерну рівність») і GEEIS (Gender Equality European and International Standard, «Європейський і міжнародний стандарт гендерної рівності»), які ретельно перевіряють правила прийому на роботу і кадрову політику багатьох дочірніх компаній Групи.

Для компанії L'Oréal етнокультурне різноманіття та рівні можливості для всіх людей є важелями стратегічного зростання. Група давно лідирує в розвитку гендерної рівності. У 2016 році у всіх країнах жінки становили 70% серед всіх співробітників компанії, 48% - серед членів ради директорів і 33% - серед членів виконавчого комітету.