ІННОВАЦІЙНИЙ ГЕЛЬ-БУСТЕР MINERAL 89 ВІД VICHY ВЖЕ В УКРАЇНІ!

2018 рік лише розпочався, а бренд VICHY вже презентував новинку – інноваційний гель-бустер MINERAL 89! Це унікальний засіб, який перевернув сприйняття бренду та здобув підтримку й любов мільйонів жінок у всьому світі!

Унікальність запуску в тому, що лабораторіям Vichy вперше вдалося створити формулу, в основі якої 89% термальної води високої мінералізації. В поєднанні з гіалуроновою кислотою MINERAL 89 зміцнює захисний бар’єр шкіри, зволожує та підвищує пружність шкіри.

Презентація MINERAL 89 відбулася в стильному ресторані Києва з панорамним виглядом на місто, атмосфера й оформлення ресторану підкреслювали основні атрибути новинки. Гучний запуск зібрав відомих гостей: представників преси, б’юті блогерів, засновників популярних проектів. Гості були вражені мінімалістичністю формули та одночасно її ефективністю. Зокрема, їх зацікавила особливість геля-бустера MINERAL 89 підсилювати засоби основного догляду за шкірою завдяки високій концентрації активних інгредієнтів.

Спеціальним гостем заходу була експерт по неорганічній хімії Лілія Каракай, яка на прикладі хімічних експериментів продемонструвала особливості створення формули та довела ефективність геля-бустера MINERAL 89. Після офіційної частини презентації у гостей була можливість оцінити красу мінералів, якими багата термальна вода Vichy в зоні з мікроскопами. А унікальна інтерактивна фотозона дозволила отримати на згадку унікальні міні-відео з ефектом «зупинення часу».

Запуск MINERAL 89 подарував гостям приємну атмосферу, яскраві спогади та можливість першими спробувати унікальний засіб. Після чудових відгуків гостей усі з нетерпінням чекають на появу новинки MINERAL 89 у продажу!

Прочитати відгуки та подивитися фото з заходу можна за хештегами #Mineral 89 та #Щоденнадозасили