ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ 2017 КОМПАНІЇ L’ORÉAL ЗІБРАВ 30 000 ВОЛОНТЕРІВ

У 2017 році співробітники компанії L’Oréal надали допомогу понад 700 місцевим організаціям в 70 країнах світу. 30 000 волонтерів на 5 континентах взяли участь у цьому одноденному заході, який зміцнює почуття взаємної соціальної відповідальності. Рекордна кількість учасників говорить про те, що популярність цього заходу як і раніше зростає, хоча пройшло вже 8 років. У 2013 році День соціальної відповідальності зібрав 20 000 учасників, а в 2017 році — 30 000, що на 50% більше, ніж за останні чотири роки.
«Основні проблеми нашого суспільства вимагають колективних рішень, — заявив Жан-Поль Агон, голова та генеральний директор компанії L’Oréal, а також ініціатор Дня соціальної відповідальності. — Я переконаний, що, заохочуючи співробітників компанії брати участь у цьому заході, ми зможемо зробити цей світ кращим. Я пишаюся тим, що з кожним роком число волонтерів від компанії L’Oréal зростає, адже це привертає увагу місцевого населення до Дня соціальної відповідальності».

Позитивні відгуки від організацій щодо результатів реалізації 1450 ініціатив
Результати опитування думки щодо проведення благодійного заходу серед організацій у всьому світі виявилися дуже позитивними. Фактично, кожні 9 з 10 респондентів вважають, що проведення Дня соціальної відповідальності допомогло поліпшити повсякденне життя благоотримувачів, а 83% згадали не менше одного заходу, який би не відбувся без підтримки співробітників L'Oréal. Загалом 99% повідомили, що вони задоволені співвідношенням витраченого часу та отриманого результату.
Щоб спроектувати ці цілі на довгострокову перспективу, багато країн до кінця року будуть зміцнювати партнерство з організаціями, яким вони допомагають у День соціальної відповідальності.

Огляд найяскравіших Днів соціальної відповідальності по всьому світу
Понад 1000 співробітників перефарбували вулиці історичного кварталу Цзин Ан у центрі Шанхая, Китай, щоб зробити його більш привітним. У Перу силами асоціації Riberas de Cajamarquilla Chosica було перебудовано дванадцять будинків для сімей, які постраждали від стихійних лих. У партнерстві з Helm Foundation, 305 співробітників головного офісу і фабрики в Каїрі провели День соціальної відповідальності L'Oréal в Єгипті, організувавши спортивні заходи для людей з обмеженими можливостями. У Сербії було перефарбовано 350 метрів паркану навколо зони відпочинку і висаджено 900 видів насіння, щоб створити сенсорний сад для дітей. У Південній Африці представники компанії взяли участь у Дні соціальної відповідальності, щоб допомогти Каалфонтейнській початковій школі для сиріт у Мідранді. У Франції 80 жінок з чотирьох організацій (Parrains par Mille, Foyer Jorbalan, Ni putes Ni soumises і Secours Populaire) цілий день відвідували семінари з питань здоров’я та краси, які проводилися у всесвітньому дослідному центрі волосся L’Oréal у місті Сент-Уан.

Спільна соціальна відповідальність
Ті, хто провів цілий день, допомагаючи поліпшити повсякденне життя 370 000 нужденних, мають чим пишатися. Підтвердженням цього є 7000 фотографій, викладених у мобільному додатку L’Oréal Citizen Day, а також сотні публікацій у соціальних мережах (з хештегами #citizenday і #weareloreal).
Завдяки прихильності наших співробітників з кожним роком День соціальної відповідальності стає все більш популярним.

СОЦІАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ МАЄ ВІДЧУВАТИ КОЖЕН!