Початок: Ваші перші кроки в компанії - це початок вашого захопливого досвіду. Ми, в Л'Ореаль, робимо все можливе, щоб радо прийняти вас, і пропонуємо вам індивідуально підібрану посаду.

Привітно вас прийняти і дати змогу відчувати себе частиною Л'Ореаль означає ділитися нашою культурою, досвідом і ноу-хау і забезпечувати вас ресурсами, які допоможуть проявити ваш талант. У такий спосіб ми допомагаємо вам у прийнятті нових робочих завдань і забезпечуємо, щоб ви відчували себе впевнено і невимушено, приєднавшись до нашої компанії.
НЕМАЄ ПОСАД ЗА ПРИНЦИПОМ "ОДИН РОЗМІР – ДЛЯ ВСІХ"
Оскільки люди, яких ми набираємо на роботу, мають широкий спектр особистих якостей, навичок і досвіду, ми знаємо, що їх посади повинні бути персоніфікованими, якщо вони хочуть бути повністю й успішно інтегровані в компанію. Наша програма L'Oréal FIT (інтеграція) призначена спеціально для нових співробітників і допоможе вам досягти успіху на новому етапі вашої кар'єри.
 
НАВЧАННЯ - ЦЕ РОЗУМІННЯ
Програма L'Oréal FIT дає вам 6 можливостей для навчання, які дають можливість набути знань та навичок, необхідних для прогресу в групі і побудови свого кар'єрного шляху. Ваша індивідуально розроблена програма L'Oréal FIT:
 
Перший крок - успішний прийом
Ми, в Л'Ореаль, розуміємо як важливо допомагати вам інтегруватися в нашу компанію і вашу нову роль, тому ми забезпечуємо позитивний та інформативний прийом. Ми прагнемо до того, щоб зробити вашу інтеграцію якомога ефективнішою.
 
Відчуття галузі та продуктів
Щоб допомогти вам відкрити серце Л'Ореаль, ми надамо Вам цілий ряд можливостей пізнати на власному досвіді галузь і дізнатися про наші продукти (технічна підготовка, візити в точки продаж, спостереження...).
 
Тренінги та круглі столи
Вони допоможуть вам відкрити для себе компанію, познайомитися з іншими новими співробітниками, отримати знання і досвід, обмінюватися ідеями з колегами і керівниками, а також створити свою першу мережу.
 
 
Персоналізована програма зустрічей
Протягом перших тижнів ви будете дотримуватися індивідуальної програми для зустрічі з вашими ключовими контактними особами, набудете розуміння нашого бізнесу, супутніх проблем і чого від вас очікують на вашій новій посаді.
 
 
Навчання на робочому місці
Навчання на робочому місці підтримується вашим лінійним керівництвом. Це допоможе вам здобути власний досвід шляхом передачі знань і надасть вам можливість спостерігати і відчувати різні ситуації.
Індивідуальне керівництво вашого наставника і HR-підтримки
Це дві менш офіційні можливості слухати, ставити запитання і розуміти. Ваш наставник може висловлювати об'єктивну думку про ваш досвід, процес навчання і створення мережі.
Ваш менеджер з персоналу також буде підтримувати вас протягом вашої інтеграції.
 
 
ПРОЦЕС, В ЯКОМУ ВИ БЕРЕТЕ НА СЕБЕ ІНІЦІАТИВУ
Кожен новий співробітник, певна річ, отримує допомогу  під час інтеграції від свого керівника, який виступає його тренером з операційних питань, а також від команди управління персоналом, і від одного з його колег, який є його наставником. Однак ви, як новачок, також робите свій внесок в інтеграцію, і ми очікуємо, що ви візьмете на себе ініціативу в цьому процесі, показуючи справжнє бажання вчитися і досягати прогресу.
 
 

> Listen to some tips to help you integrate successfully